Отзывы о компании Fonchik
- Надеіна Н.
- Інна П.
- лариса Н.
- Вікторія Т.
- Наталия П.
- Світлана Р.
- Оксана А.
Фоны хорошего качества. Но фон, который выглядит на фото продавцы черным с серым, в реальности разных оттенков серого. Мне нужен был именно черный с серым, поэтому если бы знала какой в реале, не заказывала бы.
- Катерина Т.
- Кристина Л.
- Наталія Л.
Фон виконаний якісно. А от ціна доставки та пакування замовлення по ціні вийшло майже як вартість фону. Тому бажано щоб компанія переглянула тему як пакування замовлення. А то по факту платиш за габарити та рекомендовану вагу в яку пакує нп і купу паперу.
