Відгуки про компанію Fonchik
- Іван Г.
- Песоцкий А.
- Олександр О.
Продавець просто морозиться не відповідає і забив на відправку.
- Олександра Д.
- Екатерина Б.
- Анастасія С.
- Ірина Г.
Дякую за фотофон - він чудовий! Фото та відео на ньому виходять дуже красиві! Процвітання Вам та побільше поціновувачів гарних кадрів!
- Артем С.
- Татьяна К.
- Ганна С.
