Відгуки про компанію Fonchik
- Инна У.
- Уляна А.
- Алісса К.
- Аліна Ш.
- Анжела К.
- Елена Ш.
На фото виглядає краще. В реальному житті: ніби проляли краску і набагались витерти. Більше замовляти не буду. Моя провина, що не оглянула на почті.
- Олександр Т.
- Шашук І.
Вітаю. Товар маю високу якість. Сервіс обслуговування був на висоті. Отримав товар через 3 дні після замовлення, хоча сам друк мав зайняти 3 дня!
- Інна Я.
- Максим И.
